DIAMANTOVÁ CHOVATELSKÁ STANICE

 

 
                                    
   
 
Vážení přátelé, milí chovatelé,
vzhledem k tomu, že nám týdně chodí několik emailů s různými dotazy ohledně péče a chovu morčat - za projevenou důvěru všem moc děkujeme - rozhodli jsme se vypracovat tento "odpovědník", kterým se pokusíme zodpovědět alespoň ty úplně nejčastější dotazy.
Všechny odpovědi a rady jsou psány na základě našich vlastních zkušeností v chovu morčat, kterému se aktivně věnujeme od roku 2003. Nejsou rozhodně "univerzální", je dost pravděpodobné, že na některé z nich by měl jiný chovatel odlišný názor, jinou zkušenost a svůj vlastní zaručený "recept". Proto tedy tyto odpovědi berte jen jako určité vodítko nebo jakousi "první pomoc".
 
Hlavně u dotazů týkajících se zdravotního stavu morčátka myslete na to, že není nad odborné vyšetření veterinářem, protože na léčení "na dálku" se opravdu nedá stoprocentně spoléhat!
 
Otázky a odpovědi jsou řazeny do témat, ale vzhledem k tomu, že ne vždy je toto zařazení jednoznačné a stejná otázka tak může spadat i do více témat zároveň, doporučujeme po Vaší kýžené odpovědi zapátrat v celé této sekci.
Doufáme, že tato část webu Vám bude ku pomoci a ku prospěchu.

CHS Mown Hay

 
TOPlist