Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

DIAMANTOVÁ CHOVATELSKÁ STANICE

 
        
 
3. DUO VEGETable Cavy Show
9.10.2016
 
  
 
3.DUO VEGETable Cavy Show se uskutečnila opět v Písku a opět
v tělocvičně DDM.
Vystavovatelé ani tentokrát nebyli ošizeni o dárečky - u přejímky obdrželi fondánový lilek, oplatku Delisa a nápoj Capri Sonne,
vzorky krmiva pro kočky a psy Calibra a balík hoblin a sena
od společnosti Rabbit Weed.
Opět se jednalo o výstavu v DUO provedení, která směla být
obeslána morčaty standardu A a B a tentokrát i standardu C.
Na výstavu bylo přihlášeno 39 vystavovatelů /o 4 více než v červnu
a o 10 více než loni/, kteří předvedli 148 zvířat /o 19 více než
v červnu a o 44 více než loni/.
Pěkně nám to narůstá, což nás velmi těší :-)
Mezi krátkosrstými plemeny chyběli pouze rex a rozeta,
za dlouhosrstá plemena se představili bohužel jen šeltie, coroneti
a peruánci. Bezsrstá plemena byla k vidění obě.
Posuzování se ujali Petra Tomášková, Denisa Vítková a Petr Tejml, jedno posouzení standardu C dostala na starost adeptka
na posuzovatele Eliška Poláčková. 
Zadalo se celkem 77 ocenění, vyhlášen byl výstavní nadšenec, 
jedna čestná cena v plemeni, byli oceněni vítězové jednotlivých
plemen a tříd, pak vítězná morčata mezi baby, juniory a adulty
v BIS kategoriích, uznání se dočkal i nejlepší satén a po nejlepším páru ze standardu A i B.
Novinkou bylo ocenění pro TRIO, udělena byla čestná cena
pořadatele a ocenění nejvyšší si pak odneslo nejlepší morče krátkosrsté, dlouhosrsté i bezsrsté.
Moc děkuji za podporu místnímu DDM, jmenovitě opět panu Šímovi,
který byl jako vždy velmi vstřícný, všem skvělým sponzorům, konkrétně písecké ZOOprodejně MAXIK, společnostem Profibed, Rabbit Weed, Anbio, Calibra a chovatelským stanicím Od Doubravky, Eleonora, Wetu, U Lundíků a Mown Hay.
Dále děkuji všem čtyřem posuzujícím, zapisovatelům i všem dalším ochotným pomocníkům, hlavně mým dětem a své polovičce :-)

 
Vítězové:
 
NEJVĚTŠÍ VÝSTAVNÍ NADŠENEC
Andrea Blažková
/9 přihlášených morčat/
 
NEJLEPŠÍ MAZLÍK
1. Margot - Sára Klenovcová
2. G - Star Isobell - Lucie Hladová
3. Qwilda Punk Ufopleš - Jana Hiršlová
4. Yája z Bobískova - Lucie Hladová
5. Original Ufopleš - Jana Hiršlová

ČESTNÁ CENA ŠVÝCARSKÝ TEDDY
 Brambůrka Mori Mori - Andrea Blažková

NEJLEPŠÍ HLADKÉ BABY
1. Nimueh Happy Guinea Pig - Adéla Maretková
2. Moia Happy Guinea Pig - Adéla Maretková
3. Gustava Nam Gaudium - Pavla Bednářová
4. Xena Silver Point - Eva Švecová
5. Xanthos Silver Point - Eva Švecová

NEJLEPŠÍ HLADKÉ JUNIOR
 1. Xara B z Westminsteru - Petr Tejml
2. Chandie Diamant - Robin Velner
3. Xolla Marca Mown Hay - Robin Velner
 
NEJLEPŠÍ HLADKÉ ADULT
1. Qualla Ortio Mown Hay - Robin Velner
2. Raa z Westminsteru - Petr Tejml
3. Artax z Westminsteru - Miroslava Ondříčková
4. Charlote z Westminsteru - Petr Tejml
 
NEJLEPŠÍ ANGLICKÝ CRESTED
1. Jean Grey Wetu - Jana Mouchová
2. White Rose Juráš - Jiří Kytner
3. Jubilee Wetu - Jana Mouchová
 
NEJLEPŠÍ AMERICKÝ CRESTED
1. Dark Lord Cavia Bohemia - Denisa Vítková
 
NEJLEPŠÍ US TEDDY BABY
1. Madam Mori Lee Imagine Mariva - Iva Markusová
2. Mithrandir Imagine Mariva - Iva Markusová
3. Kissi Imagine Mariva - Iva Markusová
4. Zuzanka Cavia Ania - Anna Prikrtová
 
NEJLEPŠÍ US TEDDY JUNIOR
1. Fufičuči Imagine Mariva - Iva Markusová
2. Baby Doll Blue Bee - Andrea Blažková
3. Zagara Blue Bee - Andrea Blažková
4. Cassie od Bertíka - Jitka Kolarovská
5. Bubli Blue Bee - Andrea Blažková
 
NEJLEPŠÍ US TEDDY ADULT
1. Ice Man Imagine Mariva - Iva Markusová
2. Bea u Lundíků - Leoš Svoboda
3. Paris Rezekvítek - Veronika Grossmanová
 
NEJLEPŠÍ ŠELTIE
1. Ondráš Nam Gaudium - Pavla Bednářová
2. Ultra Cream Cavia Ania - Jiří Kytner
3. Fešák from Micky - Marcela Součková
 
NEJLEPŠÍ CORONET
1. Koník Pascale - Radka Grümwaldová
 
NEJLEPŠÍ PERUÁNEC
1. Hürtgenwald´s Indira - Kateřina Dietiová
 
NEJLEPŠÍ SKINNY BABY
1. Ra z Hůrky - Eva Jarošová
2. Uffizi Tesoro - Radka Řebíková
3. Hraběnka Kamtes - Kateřina Jeřábková
4. Rara z Hůrky - Eva Jarošová
5. Philadelphia Tesoro - Radka Řebíková
 
NEJLEPŠÍ SKINNY JUNIOR
1. Montmartre Tesoro - Radka Řebíková
2. Xena z Bobískova - Lucie Hladová
3. Nessie Ufopleš - Jana Hiršlová

NEJLEPŠÍ SKINNY ADULT
1. Ziggy Tesoro - Radka Řebíková
2. Unno Isobell - Kateřina Jeřábková
3. Prince of Stream Isobell - Ilona Potůčková
4. Woolmera Isobell - Kateřina Jeřábková
 
NEJLEPŠÍ BALDWIN
1. Rambo Metropol - Eduard Nováček

NEJLEPŠÍ SATÉN
Anthea Blanche Mown Hay - Robin Velner
 
NEJLEPŠÍ PÁR STANDARDU A
Famoso B z Westminsteru + Xara B z Westminsteru
-
Petr Tejml
 
NEJLEPŠÍ PÁR STANDARDU B
Rara z Hůrky + Ra z Hůrky
-
Eva Jarošová
 
ČESTNÁ CENA POŘADATELE
Hürtgenwald´s Indira - Kateřina Dietiová
 
NEJLEPŠÍ TRIO
 Philadelphia Tesoro + Montmartre Tesoro + Ziggy Tesoro
-
Radka Řebíková
 
NEJLEPŠÍ KRÁTKOSRSTÉ BABY
1. Madam Mori Lee Imagine Mariva - Iva Markusová
2. Nimueh Happy Guinea Pig - Adéla Maretková
3. Moia Happy Guinea Pig - Adéla Maretková

NEJLEPŠÍ KRÁTKOSRSTÉ JUNIOR
1. Xara B z Westminsteru - Petr Tejml
2. Fufičuči Imagine Mariva - Iva Markusová
3. Chandie Diamant - Robin Velner
 
NEJLEPŠÍ KRÁTKOSRSTÉ ADULT
1. Ice Man Imagine Mariva - Iva Markusová
2. Jean Grey Wetu - Jana Mouchová
3. Qualla Ortio Mown Hay - Robin Velner
 
NEJLEPŠÍ DLOUHOSRSTÉ MORČE
1. Ondráš Nam Gaudium - Pavla Bednářová
2. Ultra Cream Cavia Ania - Jiří Kytner
3. Fešák from Micky - Marcela Součková
 
NEJLEPŠÍ BEZSRSTÉ MORČE
1. Ziggy Tesoro - Radka Řebíková
2. Ra z Hůrky - Eva Jarošová
3. Montmartre Tesoro - Radka Řebíková
 
BIS KRÁTKOSRSTÉ MORČE
 Xara B z Westminsteru - Petr Tejml
 
 
BIS DLOUHOSRSTÉ MORČE
 Ondráš Nam Gaudium - Pavla Bednářová
 
 
BIS BEZSRSTÉ MORČE
 Ziggy Tesoro - Radka Řebíková
  
 
 
 
A NĚKOLIK FOTOGRAFIÍ
  

  
 
     
     


foto CHS Mown Hay a CHS U Lundíků
 
TOPlist